fbpxFillimi

Portfolio

Rreth nesh

Kontakti

Shërbimet

Blogs

Terms & Conditions

Na ndiqni në:

 

Rreth nesh

Pulvinar auctor nisl, volutpat turpis enim id.

Jemi agjenci kreative që përdorim dizajnin dhe programimin për zgjidhje të problemeve.

Jemi të specializuar në dizajn, zhvillim dhe marketing dixhital. Me ekip të talentuar, kreativ dhe me përvojë, ofrojmë zgjidhje të shkëlqyera. Angazhohemi për dizajn kreativ dhe të avancuar, zhvillim të webit dhe aplikacioneve me teknologji dinamike, në marketing dixhital përdorim strategji kreative për rritjen dhe lidhjen me audiencën. Agjencia kreative është vendi ku vizioni, kreativiteti dhe teknologjia takohen për të krijuar sukses.

Ekipi udhëheqës i agjencisë

Interdum ac tincidunt molestie facilisis. Nulla at erat odio bibendum diam quam. Scelerisque mus vel egestas justo, purus consequat nibh eget. Non risus feugiat porta integer.

        Arber 

   PROJECT MANAGER

      Flamur 

     WEB DEVELOPER

     Argjend

   UX/UI DESIGNER

       Ylli  

ANDROID DEVELOPER

      Ganimete

                     HR

     Majlinda

         KOMUNIKIM

Bashkohu me ekipin kreativ dhe inovativ!

Jemi në rritje të vazhdueshme dhe të pa parashikueshme, kështu që kemi hapësirë për developer, marketer e dizajner kreativ për të rrugëtuar bashkë drejt suksesit. Na shkruani dhe lidhuni me ne!

From the Blog