fbpxFillimi

Portfolio

Rreth nesh

Kontakti

Shërbimet

Blogs

Terms & Conditions

Na ndiqni në:

TRYEZA.ORG

Dizajnimi dhe zhvillimi i portalit me receta gatimi dhe keshilla shendetesore “Tryeza.org

 

“Në projektin tonë të fundit, ne patëm kënaqësinë të punonim me entuziastët e kuzhinës në faqen https://tryeza.org/. Me një pasion për ushqimin dhe një përkushtim për të ndarë receta të shijshme, ekipi i Tryeza donte një faqe interneti që jo vetëm të shfaqte krijimet e tyre të kuzhinës por gjithashtu ofrojnë një përvojë gjithëpërfshirëse për audiencën e tyre, agjencia jonë e transformoi vizionin e tyre në realitet. Dizajni elegant i kësaj teme dhe veçoritë miqësore për përdoruesit na lejuan të krijojmë një platformë vizualisht mahnitëse që nuk ka për bazë vetem pjatat e shijshme, por gjithashtu ofron një navigim të lehtë për vizitorët për të eksploruar recetat. Ishte një bashkëpunim i lezetshëm dhe ne jemi krenarë që kemi luajtur një rol në sjelljen e krijimeve të kuzhinës së Tryeza në botën dixhitale.”

CLIENT

Authentic

WHAT WE DID

Identify / Performance / Design / Photography